چمن – علف آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

چمن – علف: آمریکا آمریکایی رئیس جمهور بین الملل کاخ سفید شون اسپایسر تلاش دیپلماتیک آیه حجازی

گت بلاگز اخبار اجتماعی بارش 30 سانتی‌متری برف در ارتفاعات چادگان

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چادگان گفت: بارش برف طی دو روز گذشته در شهرستان چادگان به 20 سانتی‌متر رسید.

بارش 30 سانتی‌متری برف در ارتفاعات چادگان

بارش 30 سانتی متری برف در ارتفاعات چادگان

عبارات مهم : اداره

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای شهرستان چادگان گفت: بارش برف طی دو روز گذشته در شهرستان چادگان به 20 سانتی متر رسید.

حیدرعلی عویدی امروز در گفت وگو با فارس، اظهار داشت: میزان بارش برف دو روز اخیر در محورهای بخش مرکزی و محور چادگان به اصفهان و چادگان به داران 20 سانتیمتر و در ارتفاعات به 30 سانتی متر می رسد.

بارش 30 سانتی‌متری برف در ارتفاعات چادگان

وی افزود: تعداد 3 ماشین در عملیات برف روبی و چهار دستگاه در عملیات شن و نمک پاشی فعالیت دارند به طوری که کلیه محورهای مهم و فرعی شهرستان باز و تردد به صورت روان صورت می گیرد ولی با توجه به اوضاع بزرگراه ها و برودت هوا رانندگان عزیز نکات ایمنی را رعایت کنند تا دچار پرسشها بزرگراه ای نشوند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای شهرستان چادگان بیان داشت: با بارش برف اکیپ های راهداری و خودروهای شن و نمک پاش در محورها مستقر هستند تا خدمات رسانی کنند؛ از رانندگان انتظار می رود وسایل نقلیه خود را به زنجیر چرخ، لباس گرم، خوراک فاسد نشدنی، تسمه های مهم اتومبیل مجهز کنند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چادگان گفت: بارش برف طی دو روز گذشته در شهرستان چادگان به 20 سانتی‌متر رسید.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان و مسافرانی که قصد عزیمت به این شهرستان را دارند جهت اطلاع از اوضاع بزرگراه های شهرستان قبل از عزیمت با شماره تلفن اداره راهداری شهرستان چادگان به شماره 57723970 تماس حاصل کنند تا ضمن آگاهی از اوضاع محورهای این شهرستان در محورهای برف گیر چادگان دچار مسئله نشوند.

عویدی عنوان کرد: طی بارندگی های دو روز گذشته 300 کیلومتر از محورهای مهم و فرعی شهرستان چادگان با کلیه وسایل اکیپ های راهداری در محورهای شهرستان برف روبی شد و همچنین 130 تن شن و نمک پاشی شد؛ هم اکنون اکیپ های راهداری در محورهای برف گیر شهرستان مستقر هستند تا مسیرهای برف گیر را کنترل و مدیریت کنند.

به گزارش فارس، کلیه راه های شهری و روستایی شهرستان چادگان باز و تردد به آسانی انجام می شود.

بارش 30 سانتی‌متری برف در ارتفاعات چادگان

واژه های کلیدی: اداره | بزرگراه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs