چمن – علف آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

چمن – علف: آمریکا آمریکایی رئیس جمهور بین الملل کاخ سفید شون اسپایسر تلاش دیپلماتیک آیه حجازی

گت بلاگز اخبار اجتماعی تمدید عضویت اینترنتی کتب درسی تا ۱۵ تیر

معاون شرکت پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش گفت: مهلت عضویت اینترنتی کتب درسی تا ۱۵ تیرماه تمدید و به عنوان آخرین مهلت جهت عضویت دانش آموزان در نظر گرفته شده است است.

تمدید عضویت اینترنتی کتب درسی تا ۱۵ تیر

تمدید عضویت اینترنتی کتب درسی تا ۱۵ تیر

عبارات مهم : آموزش

معاون شرکت پژوهش و برنامه ریزی آموزش گفت: مهلت عضویت اینترنتی کتب درسی تا ۱۵ تیرماه تمدید و به عنوان آخرین مهلت جهت عضویت دانش آموزان در نظر گرفته شده است است.

به گزارش میزان، طلایی زواره در برنامه زنده تلویزیونی گفت: مهلت عضویت اینترنتی کتب درسی تا ۱۵ تیرماه تمدید شده است است و تاکنون ۹۰ درصد دانش آموزان در سامانه ثبت سفارش کتاب درسی عضویت کرده اند.

تمدید عضویت اینترنتی کتب درسی تا ۱۵ تیر

وی افزود: با ایجاد این سامانه دانش آموزانی که از طریق مدارس کتب درسی خود را دریافت می کردند بعد از گذراندن مراحل عضویت در مدارس اقدام به عضویت در سامانه سفارش کتاب کرده و کتب خود را از طریق مدرسه مربوطه دریافت می نمایند این در حالی است که تمامی مدارس آموزش و پرورش به سیستم عضویت کتب درسی مجهز بوده و در صورت عدم این امکان در بعضی مدارس، آموزش و پرورش مربوطه وظیفه فراهم کردن شرایط مورد نیاز جهت عضویت کتب درسی دانش آموزان را برعهده دارد.

معاون شرکت پژوهش و برنامه ریزی آموزش خاطرنشان کرد: دوره اول متوسطه و دوم متوسطه (هفتم، هشتم، نهم، دهم و یازدهم) و پیش دانشگاهی می توانند از طریق این سامانه اقدام به عضویت کتب درسی نمایند. مراحل عضویت به دو شیوه فردی و گروهی انجام می شود. دانش آموزان می توانند به شکل فردی در سامانه عضویت کرده و یا مسئولین مدرسه با عضویت دانش آموز در مدرسه، اقدام به تهیه و عضویت وی در سامانه دریافت کتب درسی نمایند.

معاون شرکت پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش گفت: مهلت عضویت اینترنتی کتب درسی تا ۱۵ تیرماه تمدید و به عنوان آخرین مهلت جهت عضویت دانش آموزان در نظر گرفته شده است است.

وی عنوان کرد: در صورت تأخیر در عضویت سامانه سفارش کتاب درسی، دانش آموزان می توانند تا تاریخ هفدهم تیرماه اقدام به سفارش کتاب در سامانه مربوطه کرده و کتب درسی را به صورت تک جلدی از طریق پست دریافت کنند.

طلایی زواره اذعان داشت: در صورت جابجایی دانش آموزان از مدرسه عضویت شده است به مدرسه دیگری در همان شهر، سامانه به طور خودکار کتاب دانش آموز مورد نظر را به مدرسه تازه انتقال می دهد. این درحالی است که در صورت جابجایی دانش آموز از یک مدرسه به مدرسه ای در شهر دیگر باید مشخصات مدرسه تازه در سامانه عضویت کتب درسی اصلاح شود.

وی در ادامه گفت: باحذف بخش منابع کتاب ها و موارد زاید کتب درسی ، تلاش شده است در میزان مصرف کاغذ در کتب درسی، صرفه جویی شود.

تمدید عضویت اینترنتی کتب درسی تا ۱۵ تیر

معاون شرکت پژوهش و برنامه ریزی آموزش در آخر خاطرنشان کرد: با توجه به رشد تورم بالغ بر ۹ درصد، این طرح امکان کم کردن رشد تورم تاسقف ۷ درصد را در فروش کتب درسی فراهم کرده وکاهش قیمت کتب درسی را به همراه داشته است که به عنوان یکی از بااهمیت ترین عملکردهای این طرح در آموزش و پرورش محسوب می شود.

واژه های کلیدی: آموزش | مدرسه | دریافت | سفارش کتاب | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs