چمن – علف آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

چمن – علف: آمریکا آمریکایی رئیس جمهور بین الملل کاخ سفید شون اسپایسر تلاش دیپلماتیک آیه حجازی

گت بلاگز اخبار اجتماعی کارت‌های ملی‌ ایرانی تا آبان تولید می‌شود

سخنگوی شرکت ثبت‌احوال با اشاره به اینکه موفق به داخلی سازی بدنه کارت ملی هوشمند شده‌ایم،گفت: کارت‌های داخلی در مرحله آزمون نهایی بوده و تا آبان ماه امسال وارد ب

کارت‌های ملی‌ ایرانی تا آبان تولید می‌شود

کارت های ملی ایرانی تا آبان تولید می شود

عبارات مهم : هوشمند

سخنگوی شرکت ثبت احوال با اشاره به اینکه موفق به داخلی سازی بدنه کارت ملی هوشمند شده است ایم،گفت: کارت های داخلی در مرحله آزمون نهایی بوده و تا آبان ماه امسال وارد بازار می شود.

سیف الله ابوترابی در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: با مطرح شدن بحث تحریم ها و بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای داخلی تصمیم بر آن شد که به سمت تولید داخلی برویم که خوشبختانه موفق شدیم بدنه کارت ملی هوشمند را داخلی سازی کنیم لیکن قبلا این بدنه ها وارداتی بود.

وی با بیان اینکه داخلی سازی بدنه کارت ملی هوشمند تاثیری در روند عضویت و صدور کارت ملی ندارد، اظهار کرد: کسانی که هنوز موفق به دریافت کارت ملی هوشمندشان نشده اند می توانند طبق روال گذشته با مراجعه به سایت و پیش عضویت و سپس تکمیل عضویت در دفاتر پست و پیشخوان نسبت به عضویت و دریافت کارت ملی هوشمندشان اقدام کنند.

کارت‌های ملی‌ ایرانی تا آبان تولید می‌شود

سخنگوی شرکت ثبت احوال افزود: کارت های داخلی در مرحله آزمون نهایی بوده و تا آبان ماه امسال وارد بازار می شود. این کارت ها از نظر کیفیت و ظاهر تفاوتی با کارت های وارداتی ندارد. همچنین تغییری در هزینه عضویت ایجاد نخواهد شد و شهروندان دلواپس این عنوان نباشند.از طرفی شهروندانی که جهت دریافت کارت ملی هوشمند عضویت کرده اند با ورود این کارت ها از آبان ماه موفق به اخذ آن خواهند شد.

ابوترابی در آخر صحبت هایش به اعتبار کارت های قدیمی اشاره کرد وگفت: کارت قدیمی پانچ شده است فاقد اعتبار بوده وکارت های هوشمند، جایگزین آنها جهت هرگونه فعالیتی هستند.

سخنگوی شرکت ثبت‌احوال با اشاره به اینکه موفق به داخلی سازی بدنه کارت ملی هوشمند شده‌ایم،گفت: کارت‌های داخلی در مرحله آزمون نهایی بوده و تا آبان ماه امسال وارد ب

واژه های کلیدی: هوشمند | ایرانی | دریافت | وارداتی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs