چمن – علف آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

چمن – علف: آمریکا آمریکایی رئیس جمهور بین الملل کاخ سفید شون اسپایسر تلاش دیپلماتیک آیه حجازی

ملک سلمان راجع به صلح خاورمیانه تصمیم می‌گیرد نه پسرش / رویترز

عربستان به هم‌پیمانان عرب خود اطمینان داده که هرگز با هیچ طرح صلحی جهت خاورمیانه که اوضاع قدس و حق بازگشت آوارگان فلسطینی را تضمین نکند، موافقت نخواهد ک..

ادامه مطلب

ارفاق عجیب آمریکا به یک داعشی سابق

مقام‌های آمریکایی در اقدامی غیر معمول خواستار ارفاق و آسان‌گیری جهت یک مهاجر بنگلادشی شدند که اذعان دارد به سوریه سفر کرده و از گروه تروریستی داعش حمایت به عمل..

ادامه مطلب

به بعضی تفاهم‌های متقابل در ژنو دست یافتیم / دی‌میستورا

فرستاده شرکت ملل به سوریه اعلام کرد که با نمایندگان ایران، روسیه و ترکیه در ژنو به بعضی تفاهم‌ها درخصوص کمیته قانون اساسی سوریه دست یافته است. ..

ادامه مطلب

محدودیت زمانی و مکانی جهت عفرین وجود ندارد / ایلدیریم

نخست وزیر ترکیه با بیان اینکه محدودیت زمانی و مکانی جهت عملیات شاخه زیتون وجود ندارد گفت هر جایی که ترساندن تروریستی علیه ترکیه وجود داشته باشد، به آن مک..

ادامه مطلب

رژیم صهیونیستی در نبرد آینده با تمام محور مقاومت روبرو خواهد بود / از رهبران ارشد حماس

«اسامه حمدان» یکی از رهبران ارشد جنبش حماس گفت: رژیم صهیونیستی اکنون دریافته است که در نبرد آینده با تمام محور مقاومت روبرو خواهد بود. از ره..

ادامه مطلب

واکنش برنی سندرز به ادعای ترامپ راجع به تلاش دموکرات‌ها جهت به تعطیلی کشاندن دولت آمریکا

سناتور آمریکایی در توییتی نوشت کسی ادعای جمهوری‌خواهان را راجع به تلاش دموکرات‌ها جهت به تعطیلی کشاندن دولت جدی نمی‌گیرد. واکنش برنی سندرز به..

ادامه مطلب

کاریکاتور ، جوجه‌های گرسنه ترامپ را ببینید!

به بهانه برخورد عجیب مدیر جمهور امریکا با رسانه ها و استفاده دائمی از توئیتر، سایت کگل این کارتون را باعنوان «توئیتر ترامپ و اخبار تلویزیون» منتشرکرد..

ادامه مطلب

عربستان، امارات، ایالات متحده و انگلیس شکست تاریخی مجبور شدند / رهبر انصارالله

رهبر جنبش انصارالله یمن خاطرنشان کرد: توطئه علیه یمن در ظرف کمتر از ۳ روز شکست خورد و سقوط کرد. رهبر انصارالله: عربستان، امارات، ایالات مت..

ادامه مطلب

طرح پیشنهادی واشنگتن جهت حل بحران افغانستان

معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور آسیای مرکزی و جنوبی اعلام کرد حضور کشورهای منطقه در چهارچوب «۱+۶» جهت بحران افغانستان می‌تواند بسیار بافایده باشد. ..

ادامه مطلب

به ما ارتباطی ندارد که به زنان بگوییم چه بپوشند / ترودو

نخست‌وزیر کانادا در تصویر العمل به قانون تازه کبک راجع به منع پوشیدن روبنده جهت زنان در وسایل حمل و نقل عمومی و یا حین دریافت خدمات دولتی گفت: به ما ارتبا..

ادامه مطلب