چمن – علف آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

چمن – علف: آمریکا آمریکایی رئیس جمهور بین الملل کاخ سفید شون اسپایسر تلاش دیپلماتیک آیه حجازی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احمدی‌نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام است / غلامعلی رجایی

غلامعلی رجایی با بیان اینکه احمدی‌نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام هست، گفت: باید از درخواست تجمع آنان استقبال به عمل آید تا به این ترتیب تعداد طرفداران آنان مشخص

احمدی‌نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام است / غلامعلی رجایی

غلامعلی رجایی: احمدی نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام است

عبارات مهم : سیاسی

غلامعلی رجایی با بیان اینکه احمدی نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام هست، گفت: باید از درخواست تجمع آنان استقبال به عمل آید تا به این ترتیب تعداد طرفداران آنان مشخص شود.

غلامعلی رجایی فعال سیاسی در گفت وگو با اعتمادآنلاین راجع به درخواست احمدی نژادی ها جهت برگزاری تجمع اظهار کرد: من فکر می کنم راجع به این اقدام و حرکات احمدی نژاد و اطرافیانش چند توصیه را باید در نظر گرفت. آن ها می خواهند با این تکنیک اصل نظام را به چالش بکشند. هنگامی که آن ها می آیند بست نشینی می کنند در واقع آنان اعلام می کنند که از مراجع قانونی و به طور کلی از نظام ناامید شده است اند و با این کار می گویند ای مردم به داد ما برسید و با ما هم پیمان شوید و در این عنوان تجمع هم می خواهند به همین ترتیب استفاده کنند وگرنه بر اساس قانون هر کسی می تواند درخواست تجمع بدهد.

احمدی‌نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام است / غلامعلی رجایی

رجایی ادامه داد: ولی احمدی نژاد باید اوضاع خود را مشخص کند که آیا فردی است و یا یک حزب مشخصی جهت کارها خود دارد. به نظرم اگر او می خواهد در چارچوب نظام کار کند باید حزبی را تشکیل دهد تا معلوم بشود که عدد آن ها چقدر است و به این ترتیب وظیفه پرسشها قانونی هم مشخص شود.

این فعال سیاسی تأکید کرد: ایشان به عنوان مدیر جمهوری سابق هم پاسخگوی تصمیمات اجرا شده است دوره خود نیست. الان مراجع قانونی گزارش می دهند که در بعضی سیاست های اقتصادی دوره این شخص بوی خیانت می آید و این فرد باید راجع به این پرسشها پاسخگو باشد. به همین خاطر من تأکید دارم که اگر جریان و حزبی ثبت شده است و رسمی باشند در آن صورت باید به مراجع قانونی پاسخ بدهند.

غلامعلی رجایی با بیان اینکه احمدی‌نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام هست، گفت: باید از درخواست تجمع آنان استقبال به عمل آید تا به این ترتیب تعداد طرفداران آنان مشخص

رجایی اظهار کرد: تصورم من این است که احمدی نژاد تمام تلاشش را می کند که دیده شود و فراموش نشود و از آن جایی که خودش عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین متأسفانه دو دوره مدیر جمهوری کشور بوده هست، بعضی تحرکات را خودش مستقیم نمی تواند انجام دهد به همین خاطر اطرافیانش این امور را دنبال می کنند.

این فعال سیاسی تأکید کرد: نمی شود انکار کرد که هنگامی که او می رود در جاهایی صحبت کند ممکن است یک عده بیایند ببیند که چه خبری شده است است و شاید او با حرکات پوپولیستی هم بتواند جذابیتی ایجاد کند و آن ها هم می آیند این چند نفر را منعکس می کنند ولی باید گفت که این آخر احمدی نژاد هست. من دو سال پیش گفتم که او تمام شده است هست. اوگاهی با ایستادن در برابر افراد بزرگی همچون آیت الله هاشمی تلاش می کرد دیده شود و حالا با ایستادن در برابر نظام چنین نیتی دارد. ولی نتیجه ای نخواهد گرفت.

رجایی گفت: اینکه بر اساس قانون اساسی مردم جهت برگزاری تجمع آزاد هستند شکی نیست و باید از این تجمع هم استقبال کرد و چون اگر برگزار کنند مشخص می شود که چه جایگاهی دارند. به نظرم اگر هم تجمع برگزار کردند بهتر است که به سوالات مراکز قانونی راجع به دوره مدیریت خود پاسخ بدهند.

احمدی‌نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام است / غلامعلی رجایی

واژه های کلیدی: سیاسی | قانونی | احمدی نژاد | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs