چمن – علف آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

چمن – علف: آمریکا آمریکایی رئیس جمهور بین الملل کاخ سفید شون اسپایسر تلاش دیپلماتیک آیه حجازی

قیمت طلا در بازارهای جهانی اُفت کرد

ارزش اونس جهانی طلا در روز جاری با کم کردن 0.1 درصدی روبرو شد و به رقم 1281 دلار و 71 سنت رسید. قیمت طلا در بازارهای جهانی اُفت کرد ع..

ادامه مطلب

بزرگترین هواپیمای آبی خاکی دنیا ساخته شد

چینی ها بعد از 8 سال تلاش موفق به تولید بزرگترین هواپیمای آبی – خاکی دنیا شدند و آن را به طور آزمایشی به پرواز درآوردند.  بزرگترین ه..

ادامه مطلب

تصویر قرارداد علی کریمی با استقلال

به گزارش ورزش سه، کامران منزوی از مسئولان و مدیران استقلال در دهه هفتاد در برنامه نود ادعای جنجالی قرارداد کریمی با استقلال در سال ۷۶ را در برنامه ..

ادامه مطلب

فوت در صف وام ازدواج!

محسن ظریفیان این کارتون مربوط به وام ازدواج را در کانال نیشخط منتشرکرد.  کانال | ازدواج | کارتون | وام ازدواج | اخبار اجتماعی ف..

ادامه مطلب

کاریکاتور ، جوجه‌های گرسنه ترامپ را ببینید!

به بهانه برخورد عجیب مدیر جمهور امریکا با رسانه ها و استفاده دائمی از توئیتر، سایت کگل این کارتون را باعنوان «توئیتر ترامپ و اخبار تلویزیون» منتشرکرد..

ادامه مطلب

عربستان، امارات، ایالات متحده و انگلیس شکست تاریخی مجبور شدند / رهبر انصارالله

رهبر جنبش انصارالله یمن خاطرنشان کرد: توطئه علیه یمن در ظرف کمتر از ۳ روز شکست خورد و سقوط کرد. رهبر انصارالله: عربستان، امارات، ایالات مت..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران و روسیه ضربه مهمی به تروریست‌ها زدند / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم با توجه به نقش مهم و اساسی مجالس کشورها در تصویب قوانین و تبیین رویکردهای مورد نیاز جهت مقابله و مواجهه با پدیده شوم..

ادامه مطلب

ایجاد اردوگاه موقت در منطقه ، وقوع ۵۳ بعد لرزه تاکنون، 51 مصدوم در زلزله

زلزله ای 6.1ریشتری در ساعت 6 و 2 دقیقه صبحگاه امروز بخش‌هایی از استان کرمان را لرزاند. 51 مصدوم در زلزله/ وقوع ۵۳ بعد لرزه تاکنون/ ایجاد اردوگ..

ادامه مطلب