چمن – علف آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

چمن – علف: آمریکا آمریکایی رئیس جمهور بین الملل کاخ سفید شون اسپایسر تلاش دیپلماتیک آیه حجازی

ثبات قیمت به لطف کم کردن معاملات ، بازار مسکن کمی آرام گرفت

کارشناسان اقتصادی ثبات کنونی قیمت مسکن در پایتخت را ناشی از کم کردن معاملات در پی زیاد کردن قیمت در ماه های گذشته می دانند.  بازار مسکن کمی..

ادامه مطلب

عضویت ۴۵۰ هزار نفر/ اعطای وام به ۷۰ هزارنفر , آمار صندوق مسکن یکم

مدیر امور طرح و برنامه بانک عامل بخش مسکن اعلام کرد: در صندوق بعد انداز مسکن یکم بیش از ۴۵۰ هزار نفر عضویت کرده و از این تعداد، ۷۰ هزار نفر تسهیلات خر..

ادامه مطلب

دستمزد ۱.۵ میلیونی حداقلی بگیر با ۲ فرزند

وزیر تعاون با اشاره به شرح نشست نهایی شورای عالی کار جهت تعیین دستمزد ۹۷ گفت: دستمزد یک کارگر حداقلی بگیر با دو فرزند در امسال یک میلیون و ۵۳۴ هزار و ۵..

ادامه مطلب

و سکوت مسئولان! ، مافیای تخم‌مرغ&quot، شائبه &quot

با وجود استمرار واردات تخم‌مرغ و عرضه آن در بازار، قیمت این محصول مجددا زیاد کردن یافته که یکی از نمایندگان مجلس می‌گوید مافیا در بازار این محصول وج..

ادامه مطلب

افزایش دستمزد کارگران بر اساس تورم واقعی

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید: انتظار جامعه کارگری این است که دستمزدها جهت سال آینده بر اساس قیمت تورم واقعی زیاد کردن یابد و واقع..

ادامه مطلب

قیمت طلا در بازارهای جهانی اُفت کرد

ارزش اونس جهانی طلا در روز جاری با کم کردن 0.1 درصدی روبرو شد و به رقم 1281 دلار و 71 سنت رسید. قیمت طلا در بازارهای جهانی اُفت کرد ع..

ادامه مطلب

ایران، &quot/ جعل می‌کند ، ریال یمن&quot، ادعای تازه آمریکا

وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه خود بدون ارائه مدرکی، مدعی شده است 2 فرد و 4 شرکت تحریم شده است شبکه جعل اسکناس وابسته به سپاه هستند!  ادعای..

ادامه مطلب