چمن – علف آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

چمن – علف: آمریکا آمریکایی رئیس جمهور بین الملل کاخ سفید شون اسپایسر تلاش دیپلماتیک آیه حجازی

آتش‌سوزی در جنگل‌های یاسوج

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد از وقوع یک فقره آتش سوزی در جنگلهای یاسوج خبر داد. آتش سوزی در جنگل های یاسوج عبارات مهم : ا..

ادامه مطلب

جزئیاتی از خودکشی ۲ دانش آموز نقده‌ای

اداره کل آموزش و پرروش آذربایایجان غربی با صدور اطلاعیه ای در خصوص «خبر خودکشی دو نوجوان در شهرستان نقده» توضیح داد. جزئیاتی از خودکشی ۲ دانش آموز نقده..

ادامه مطلب

تصویر متهم به آزار و اذیت نوجوانان در کرمانشاه جهت شناسایی منتشر شد

تصویر شخصی که در یکی از محلات شهر کرمانشاه اقدام به اغفال نوجوانان و آزار و اذیت آن ها می کرد، با دستور مقام قضایی جهت شناسایی از سوی شاکیان منتشر شد..

ادامه مطلب

ایجاد اردوگاه موقت در منطقه ، وقوع ۵۳ بعد لرزه تاکنون، 51 مصدوم در زلزله

زلزله ای 6.1ریشتری در ساعت 6 و 2 دقیقه صبحگاه امروز بخش‌هایی از استان کرمان را لرزاند. 51 مصدوم در زلزله/ وقوع ۵۳ بعد لرزه تاکنون/ ایجاد اردوگ..

ادامه مطلب

کشف راز قتل در دشت دینگ

فرمانده انتظامی شهرستان داراب از دستگیری عاملین مهم یک قتل در شهرستان داراب بعد از گذشت چهار سال خبر داد.  کشف راز قتل در دشت دینگ ع..

ادامه مطلب

زود باشید اعدامم کنید ، گریه حاضران هنگام محاکمه مردی که دخترخوانده 6ساله اش را دار زد

مرد معتاد به شیشه که در اوج بیرحمی با بستن طنابی به شاخه یک درخت، دخترخوانده 6 ساله‌اش را به دار کشیده بود صبح دیروز در دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ای..

ادامه مطلب

عکس + دستگیری ۴ شکارچی در درگیری مسلحانه

رئیس دادگاه عمومی ارزوئیه از توابع استان کرمان از دستگیری ۴ شکارچی غیر مجاز طی یک درگیری مسلحانه خبر داد.  دستگیری ۴ شکارچی در درگیری مسلحانه +..

ادامه مطلب