چمن – علف آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

چمن – علف: آمریکا آمریکایی رئیس جمهور بین الملل کاخ سفید شون اسپایسر تلاش دیپلماتیک آیه حجازی

اصلاح‌طلبان مسئولیت بر مسند نشاندن روحانی را قبول کنند / حق‌شناس

دبیر کل حزب پیشروی اصلاحات گفت: در ایجاد نابه سامانی ها همه ما جریان های سیاسی مقصریم و رای ما اصلاح‌طلبان بود که روحانی را بر مسند ریاست جمهوری نشانده و..

ادامه مطلب

نبود مدیریت آب باعث دعوای استان‌ها می‌شود / پزشکیان

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه علم، مهارت و عزم کافی جهت حل پرسشها کشور وجود ندارد، گفت: اگر دعواها در استان‌ها بر سر آب شروع شود مسلمان و ک..

ادامه مطلب

رئيس‌جمهوري‌ گرفتار هستند، ما هم دنبال کار خودمان هستیم / محمدرضا عارف

امروز سالگرد انتخابات مجلس دهم هست. پای صحبت های مدیر فراکسیون امید مجلس نشسته ایم؛ فراکسیونی که در این چندسال آماج نقدهای زیادی بوده و شخص محمدرضا عار..

ادامه مطلب

احمدی‌نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام است / غلامعلی رجایی

غلامعلی رجایی با بیان اینکه احمدی‌نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام هست، گفت: باید از درخواست تجمع آنان استقبال به عمل آید تا به این ترتیب تعداد طرفدارا..

ادامه مطلب

تکنولوژی را نمی‌شود بست / وزیر کشور

وزیر کشور تاکید کرد:‌ باید تصمیمات کلان‌تری در حوزه اینترنت گرفته شود لیکن تکنولوژی را نمی‌شود بست بلکه باید تولید محتوای مناسب در اینترنت به طور جد در دس..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران و روسیه ضربه مهمی به تروریست‌ها زدند / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم با توجه به نقش مهم و اساسی مجالس کشورها در تصویب قوانین و تبیین رویکردهای مورد نیاز جهت مقابله و مواجهه با پدیده شوم..

ادامه مطلب

«هاشمی» و «ظریف» دو برند دولت روحانی

نایب مدیر کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر قاضی‌زاده‌هاشمی برند دولت روحانی در داخل کشور است و برند دولت تدبیر و امید در حوزه سیاست ..

ادامه مطلب

تروریسم به نام نژاد یا مذهب، تروریسم است و نماینده هیچ‌یک نیست / ظریف

محمد جواد ظریف در توییتی بدون نام بردن از دونالد ترامپ از همتای آمریکایی خود انتقاد کرد.   ظریف: تروریسم به نام نژاد یا مذهب، ترور..

ادامه مطلب

نان و نمک با لاریجانی

خبرگزاری ایلنا در واپسین روزهای دولت یازدهم سراغ عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور رفته هست. گزیده سخنان او در گفت وگو با سعیده امیدی، عباس طهماسبی زا..

ادامه مطلب

تذکر به وزرای کشور و دادگستری جهت برخورد با مسئله کودک آزاری

تعدادی از نمایندگان در تذکرات کتبی امروز به وزرای کشور و دادگستری در خصوص برخورد قاطع با مسئله کودک آزاری تذکر داد. تذکر به وزرای کشور و دادگستر..

ادامه مطلب